dóza PIKNIK s uchy, 3 patra, 40x30x24cm PH mix barev
Kód: MA-282878
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza PIKNIK s uchy, 3 patra, 40 x 30 x 24 cm, PH mix barev. rozměry (Š x H x V): 40 x 30 x 24 cm materiál: plast mix barev: pastelově modrá, pastelově zelená, písková Plastová dóza PIKNIK s praktickými uchy, má 3 patra, vhodná pro skladování různých druhů potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 5900791065613 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Druh boxu: | dózy |
| Hloubka přepravní: | 50 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,2 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 90 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 60 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
