dóza plechová kulatá VÁNOČNÍ sada 3díl.
Kód: MA-387257
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza plechová kulatá VÁNOČNÍ, sada 3díl. sada obsahuje 3 dózy: - malá pr. 13,5 x 8 cm - střední pr. 15,1 x 10 cm - velká pr. 18 x 12,1 cm materiál: plech mix 3 dekorů: Santa, Louskáček, sněhulák Sada kulatých vánočních dóz na uskladnění potravin, které pomohou zachovat kvalitu, chuť i aroma.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8721037495974 |
| Hloubka přepravní: | 13,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,116 kg |
| Objem přepravní: | 1,458 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 13,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
