dóza plechová obdél.16x11x5,6cm VÁNOČNÍ
Kód: MA-387258
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza plechová obdélníková 16 x 11 x 5,6 cm, VÁNOČNÍ. rozměry: 16 x 11 x 5,6 cm materiál: plech Vánoční dóza na uschování a uskladnění potravin, pomůže zachovat jejich nejvyšší kvalitu, chuť i aroma.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8721037495844 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,117 kg |
| Objem přepravní: | 0,9856 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 5,6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
