dóza plechová obdél.VÁNOČNÍ sada 3díl.
Kód: MA-387255
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza plechová obdélníková VÁNOČNÍ, sada 3díl. sada obsahuje 3 dózy: - malá 16 x 10 x 7 cm - střední 20 x 13 x 8 cm - velká 22 x 16 x 8,5 cm materiál: plech mix dekorů Sada vánočních obdélníkových dóz na uschování a uskladnění potravin, které napomohou zachovat nejvyšší kvalitu, chuť i aroma potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8721037488761 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,237 kg |
| Objem přepravní: | 2,992 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
