dóza QUATTRO STAGIONI 0,5l skl.+ kov.víčko
Kód: MA-370018
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza QUATTRO STAGIONI 0,5 l, skleněná + kov. víčko. objem: 0,5 l materiál: sklo, kovové víčko Dóza QUATTRO STAGIONI s kovovým víčkem je vhodná nejen k zavařování, ale i uchovávní potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8001023497503 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,29 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,896 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
