dóza QUATTRO STAGIONI 1,0l skl.+ kov.víčko
Kód: MA-326073
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza QUATTRO STAGIONI 1,0 l, skleněná + kov. víčko. objem: 1 l materiál: sklo, kovové víčko Dóza QUATTRO STAGIONI s kovovým víčkem je vhodná nejen k zavařování, ale i uchovávní potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8001023651608 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,513 kg |
| Objem přepravní: | 1,8 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
