dóza s klick uzávěrem 1,6l obdél.vysoká PH TRA
Kód: MA-280834
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza s klick uzávěrem 1,6 l, obdélníková, vysoká, PH TRA. objem: 1,6 l materiál: plast barva: transparentní Plastová dóza s klick uzávěrem pro uskladnění potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 5902443010316 |
| Hloubka přepravní: | 11,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 1,9665 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
