dóza s uchem 3,25l ZOYA PH
Kód: MA-267150
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza s uchem 3,25 l, ZOYA, PH. objem: 3,25 l materiál: plast Plastová dóza ZOYA, s víčkem v kouřové barvě, je vhodná k uskladnění potravin, např. rýže, těstovin, zavářky do polévky nebo cereálií. Dózy je možno stohovat na sebe a tím ušetřit spoustu místa.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022612064 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,18 kg |
| Objem přepravní: | 6,0288 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 15,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
