dóza s uchy, 2 patra, 40x30x18cm PH MINT
Kód: MA-326140
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza s uchy, 2 patra, 40 x 30 x 18 cm, PH MINT. rozměry: 40 x 30 x 18 cm materiál: plast barva: mint Party box 2 x 7 l s držadly je vhodný pro přenášení potravin na piknik, zahradní oslavu, návštěvu nebo výlet. Jednoduše s ním přenesete chlebíčky, zákusky, ovoce a zeleninu, uzeniny nebo pečivo. Součástí piknikového boxu je1 vnitřní mřížka s uchy pro snadné vyjímání obsahu boxu. Víko boxu je opatřeno držadly pro pohodlné nošení. Boxy jsou spojeny pevnými uzávěry - klipsy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 8590419044655 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,94 kg |
| Objem přepravní: | 20,475 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 17,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
