dóza skleněná pr.96x145mm + PH víko
Kód: MA-200764
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry: pr.: 96 x 145 mm materiály: sklo, plast Chcete mít perfektní pořádek ve vašich zásuvkách nebo chcete, aby vaše kuchyně vypadala čistě a moderně? My určitě doporučujeme tyto skleněné dózy, které jsou určené na jakékoliv potraviny v různých velikostech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8593419205309 |
| Barva: | čirá |
| Celkový objem: | 0 l |
| Druh boxu: | dózy |
| Hloubka přepravní: | 9,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,33 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 1,33632 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9,6 cm |
| Výška přepravní: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
