dóza WALLIBUCK 1,5l skl.+ PH víčko, ČRV
Kód: MA-268011
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Skleněná dóza WALLIBUCK 1,5 l s plastovým uzávěrem, dóza je vyrobena z čirého skla, je tvarována pro nastavení polohy. Víčko červené, má závitový systém uzávěru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 8591022421383 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,789 kg |
| Objem přepravní: | 3,0855 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 16,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
