dóza WALLIBUCK II 1,65l skl.+ PH víčko ČRV
Kód: MA-268012
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza WALLIBUCK II 1,65 l, skleněná + PH víčko, ČRV. objem: 1,65 l materiál: sklo, plastové víčko barva víčka: červená Skleněná dóza WALLIBUCK II 1,65 l s plastovým uzávěrem, dóza je vyrobena z čirého skla, je tvarována pro nastavení polohy. Víčko červené, má závitový systém uzávěru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 8590419112736 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,76 kg |
| Objem přepravní: | 2,992 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
