dóza WAVE obdél. 0,29l 11x8x7cm skl.+PH víčko LATTE
Kód: MA-288000
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza WAVE obdélníková 0,29 l, 11 x 8 x 7 cm, skl. + PH víčko LATTE. objem: 0,29 l rozměry: 11 x 8 x 7 cm materiál: skleněná dóza, plastové víčko barva víčka: latte teplotní rozpětí: min. -12 st. C, max. +220 st. C Skleněná dóza WAVE je vhodná pro uchovávání potravin v čerstvém stavu, zmrazování a ohřívání. Dokonale se hodí do pečící trouby i mikrovlnné trouby (bez víčka)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8590419112446 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,24 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
