dóza WAVE obdél. 1,05l 22,5x16x5cm skl.+PH víčko LATTE
Kód: MA-288003
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza WAVE obdélníková 1,05 l, 22,5 x 16 x 5 cm, skl. + PH víčko LATTE. objem: 1,05 l rozměry: 22,5 x 16 x 5 cm materiál: skleněná dóza, plastové víčko barva víčka: latte teplotní rozpětí: min. -12 st. C, max. +220 st. C Skleněná dóza WAVE je vhodná pro uchovávání potravin v čerstvém stavu, zmrazování a ohřívání. Dokonale se hodí do pečící trouby i mikrovlnné trouby (bez víčka)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 8590419112538 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,74 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 22,5 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
