drátěnka 1070 METAL kov.
Kód: MA-283029
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Drátěnka 1070 METAL kov. materiál: kov Kovová rátěnka je určena na mytí silně znečištěného nádobí, odstraňuje i odolné nečistoty.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8594016390429 |
| Hloubka přepravní: | 6,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0,147875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6,5 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
