drátěnka 1075 silon. mix barev (10ks)
Kód: MA-283053
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Drátěnka 1075 silon. mix barev (10 ks). mix barev: žlutá, červená, modrá, zelená balení: 10 ksDoplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8594016390634 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 2,25 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
