drátěnka kov 12g (3ks)
Kód: MA-267587
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Drátěnka kov 12 g (3 ks). hmotnost: 12 g materiál: kov balení: 3 ks Kovová drátěnka, slouží k snadnému odstranění odolných nečistot na vašem nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022406526 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,038 kg |
| Objem přepravní: | 0,392 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
