drátěnka nerez 15g (2ks)
Kód: MA-179053
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Drátěnka nerez 15 g (2 ks). hmotnost: 15 g materiál: nerez balení: 2 ks Nerezová drátěnka je určená k odstraňování nečistot z nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8006335000755 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,029 kg |
| Objem přepravní: | 0,486 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
