drátěnka nerez 40g JUMBO
Kód: MA-182088
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Drátěnka nerez 40 g JUMBO. hmotnost: 40 g materiál: nerez Drátěnka JUMBO z nerezové oceli je určená k odstraňování nečistot z nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8006289125108 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,038 kg |
| Objem přepravní: | 0,42 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
