drátěnka PH mix barev (3ks)
Kód: MA-267427
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Drátěnka PH mix barev (3 ks). hmotnost: 8 g mix barev: žlutá, červená, zelená balení: 3 ks Sada plastových drátěnek slouží k snadnému odstranění odolných nečistot na vašem nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022406557 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,029 kg |
| Objem přepravní: | 1,02 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
