drátěnka se saponátem (6ks)
Kód: MA-280908
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Drátěnka se saponátem (6 ks). balení: 6 ks Drátěnka je navlhčená saponátem. Nepoškrábe čištěný povrch. Odstraňuje i odolné nečistoty. Drátěnka se saponátem je určena na mytí silně znečištěného nádobí, dřezů a spotřebičů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5903355008804 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,637 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
