dřez 36cm (12l) PH mix barev
Kód: MA-225041
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřez 36 cm (12 l) PH mix barev. objem: 12 l průměr: 36 cm výška: 17 cm materiál: plast mix barev: bílá, šedý granit, fialová, modrá, zelená, žlutá, béžový granit, oranžová, červená, hnědá, růžová, šedá Praktický dřez, který najde využití v domácnosti, ale i na chatách či při kempování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla, lavory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8590221121001 |
| Hloubka: | 36 cm |
| Hloubka nádoby: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,42 kg |
| Kulatý tvar nádoby: | Ano |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 24,48 dm3 |
| Šířka: | 40 cm |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Vestavba od: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
