dřez 42cm PH HN
Kód: MA-300043
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřez 42 cm PH HN průměr: 42 cm materiál: plast barva: hnědá Klasický plastový dřez pro snadné přenášení je již standardní výrobek s využitím v každé domácnosti i na zahradě a kempování. Vhodný jak pro využití na zeleninu, ovoce, při praní, zahradničení apod. Dřez používejte v rozmezí teplot od 0°C do 90°C. Při mrazivých teplotách výrobek křehne a mohl by prasknout.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla, lavory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 8590127703141 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka: | 42 cm |
| Hloubka nádoby: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 42 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,56 kg |
| Kulatý tvar nádoby: | Ano |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 35,28 dm3 |
| Šířka: | 42 cm |
| Šířka přepravní: | 42 cm |
| Vestavba od: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
