dřez 35cm (9l) PH mix barev
Kód: MA-249091
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřez 35 cm, 9 l, PH mix barev. objem: 9 l průměr: 35 cm výška: 15 cm materiál: plast mix barev: modrá, hnědá, zelená Oválný, dobře omyvatelný, plastový dřez je všestranně využitelný. K dostání ve dvou barevných variantách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla, lavory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8003507283602 |
| Hloubka přepravní: | 34,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,325 kg |
| Kbelík: | Ano |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 20,7 dm3 |
| Šířka přepravní: | 37,5 cm |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
