dřez 37cm (10l) PH mix barev
Kód: MA-226227
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřez 37 cm (10 l) PH mix barev. průměr: 37 cm objem: 10 l materiál: plast mix barev: bílý granit, béžový granit, hnědá Plastový dřez, který má všestrannné uplatnění v koupelně či kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla, lavory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8594020082129 |
| Hloubka: | 37 cm |
| Hloubka nádoby: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 37,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,422 kg |
| Kulatý tvar nádoby: | Ano |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 23,25 dm3 |
| Šířka: | 40 cm |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Vestavba od: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 15,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
