dřez 40cm (14l) PH mix barev
Kód: MA-249101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřez 40 cm, 14 l, PH mix barev. objem: 14 l průměr: 40 cm výška: 18 cm materiál: plast mix barev: modrá, hnědá, zelená Oválný, dobře omyvatelný, plastový dřez je všestranně využitelný. K dostání ve dvou barevných variantách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla, lavory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8003507283701 |
| Barva: | modrá |
| Hloubka přepravní: | 39,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,422 kg |
| Kbelík: | Ano |
| Objem: | 14 l |
| Objem přepravní: | 32,2715 dm3 |
| Šířka přepravní: | 43 cm |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
