dřez 49cm (25l) PH mix barev
Kód: MA-226231
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřez 49 cm (25 l) PH mix barev. průměr: 49 cm objem: 25 l materiál: plast mix barev: bílý granit, žlutá, zelená, modrá Plastový dřez, který má všestrannné uplatnění v koupelně či kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla, lavory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 8594020082143 |
| Hloubka: | 49 cm |
| Hloubka nádoby: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 52 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,78 kg |
| Kulatý tvar nádoby: | Ano |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 64,064 dm3 |
| Šířka: | 56 cm |
| Šířka přepravní: | 56 cm |
| Vestavba od: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
