dřez čtverec IDRA 35cm (13l) s uchy PH mix barev
Kód: MA-249031
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřez čtverec IDRA 35 cm, 13 l, s uchy, PH mix barev. rozměry (Š x H x V): 35 x 35 x 18 cm objem: 13 l materiál: plast mix barev: bílá, modrá, hnědá, limetka, tyrkys Čtvercový plastový dřez IDRA na 13 l s uchy lze ideálně využít v široké domácnosti, k dispozici je ve třech barevných variantách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla, lavory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8003507277007 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,408 kg |
| Kbelík: | Ano |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 22,05 dm3 |
| Šířka přepravní: | 35 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
