dřez SOLE 40cm (16l) s uchy PH mix barev
Kód: MA-249041
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřez SOLE 40 cm, 16 l, s uchy, PH mix barev. rozměry (Š x V x H): 40 x 40 x 25 cm objem: 16 l materiál: plast mix barev: bílá, modrá, hnědá, limetka, tyrkys Oválný plastový dřez SOLE na 16 l s uchy lze ideálně využít v široké domácnosti, k dispozici je ve třech barevných variantách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla, lavory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 8003507001541 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,638 kg |
| Kbelík: | Ano |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 40 dm3 |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
