dřez/umyvadlo obdél. 29x26cm skládací PH ŠE/ZE
Kód: MA-386853
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřez / umyvadlo obdélníkové 29 x 26 cm, skládací, PH ŠE/ZE. rozměry: 29 x 26 cm výška ve složeném stavu: 5,5 cm materiál: polypropylen / TPE mix barev: šedé a zelené proužky protiskluzové nožky Dřez nezabere téměř žádné místo. Snadno a rychle se skládá a rozkládá, přitom je plně funkční. Dokonce ho můžete částečným rozložením využít jako různě velké nádoby. Jeho konstrukce je chytře řešena, má střídající se pevné díly z PP plastu a pružné části z termoplastu TPE. Díky tomu se snáze složí a rozloží pouhým stlačením dolů. Využití najde k úklidu v domácnosti, ale i na chalupě, chatě či v karavanu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla, lavory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8720573915403 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,425 kg |
| Objem přepravní: | 4,147 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
