držadlo jídlonosiče 3x1,0l PH
Kód: MA-226001
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Držadlo jídlonosiče 3x1,0 l, plastové.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8590419226013 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,024 kg |
| Objem přepravní: | 0,147 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0,4 cm |
| Výška přepravní: | 52,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
