držadlo jídlonosiče 3x1,5l PH
Kód: MA-226003
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Držadlo jídlonosiče 3 x 1,5 l, plastové.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8590419226037 |
| Hloubka přepravní: | 60 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,028 kg |
| Objem přepravní: | 4,38 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7,3 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
