držák krabice TETRA PAK PH mix barev
Kód: MA-229101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Držák krabice TETRA PAK PH mix barev. materiál: plast mix barev: bílý granit, zelená, oranžová Držák je praktický pomocník pro pohodlnou manipulaci s nápoji v krabicích TETRA PAK. Nasuňte držák na ohlý trojúhelník balení, je to snadné a výsledek je efektní.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594000033837 |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,028 kg |
| Objem přepravní: | 5,248 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6,4 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
