držák na cibuli 10,7x7,8cm PH/nerez CULINARIA
Kód: MA-287268
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Držák na cibuli 10,7 x 7,8 cm, PH / nerez, CULINARIA. rozměry: 10,7 x 7,8 cm materiál: plast, nerez Držák na cibuli CULINARIA je praktický pomocník na přesné a bezpečné krájení cibule.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022385364 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,035 kg |
| Objem přepravní: | 0,17 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
