držák na krájení cibule 11x7,5cm PH + kov
Kód: MA-342031
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x V): 11 x 7,5 cm materiál: plast + kov Držák na krájení cibule Vám zaručí na jemno nakrájenou cibuli bez námahy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594011950086 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 2,015 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Typ nástroje: | kleště |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
