držák s houbičkou KACHNA, ŽÁBA PVC/PU mix
Kód: MA-387402
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Držák s houbičkou KACHNA, ŽÁBA, PVC / PU, mix. mix dekorů: - KACHNA 14 x 9 x 11 cm + houbička 9 x 6,5 x 2 cm - ŽÁBA 12 x 9,5 x 9 cm + houbička 9 x 6,5 x 2 cm materiál: PVC + PU Držák na houbičku, včetně houbičky, je v kuchyni vtipným a zároveň praktickým doplňkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8721037826815 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,063 kg |
| Objem přepravní: | 1,386 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
