držák zahr.sušáku, šroubovací 85606 LEIFHEIT
Kód: MA-354461
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Držák zahradního sušáku, šroubovací 85606 LEIFHEIT. - slouží k uchycení otočných sušáků na prádlo LINOMATIC do země - vysoká stabilita bez potřeby betonování - záruka 5 letDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.21 kg |
| EAN: | 4006501856067 |
| Hloubka přepravní: | 9,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,21 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 3,204635 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7,9 cm |
| Venkovní: | ano |
| Výška přepravní: | 42,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
