důlkovač na přípravu koláčů dřev.
Kód: MA-243011
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 6 a 4 cm materiál: dřevo Důlkovač na koláče na vytlačení důlků na náplně u tlačených koláčů a koláčků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rádýlka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594014110173 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Objem přepravní: | 1,08 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Typ: | vykrajovátka a tvořítka |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
