džbán skleněný 1500ml
Kód: MA-388115
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Džbán skleněný 1500 ml. objem: 1,5 l průměr: 13 cm výška: 20,50 cm Čirý skleněný džbán se skleněnou rukojetí. Džbán je vyroben z běžného stolního skla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 5602029295594 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,64 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 3,4645 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 20,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
