džbán skleněný 2500ml, PH vložka na led, mix barev
Kód: MA-200793
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Džbán skleněný 2500 ml, PH vložka na led, mix barev. objem: 2500 ml materiál: sklo, plast víčko - mix barev: oranžová, zelená, černá Tento džbán je nepostradatelným doplňkem horkých letních dnů, kdy díky ledu ve vložce vydrží nápoj déle studený. Je možné použití i bez vložky a víka. Víko džbánu dodáváme ve třech barevných provedeních: černé, oranžové a zelené. Je vyroben z kvalitního a tepelně odolného borosilikátového skla SIMAX. Jeho údržba je velice snadná - lze mýt v myčce. Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech. Výrobky z hlediska zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti při používání podléhají dozoru státních kontrolních orgánů České republiky. Vyrobeno ze skla bez obsahu kadmia a olova. Dodržujte zásadu pozvolného ochlazování. Myjte jemnými mycími prostředky, které sklo nepoškrábou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 8593419331237 |
| Hloubka přepravní: | 17,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,83 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 7,805952 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 17,6 cm |
| Výška přepravní: | 25,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
