džbán skleněný AGRA 2500ml
Kód: MA-200794
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
džbán skleněný AGRA 2500 ml. objem: 2500 ml materiál: sklo barva: čirá Velký tvarově zajímavý džbán s nálevkou z tenkostěnného varného boritokřemičitého skla. Vhodný na pivo i nealko nápoje. Vzhledem k odolnosti skla můžete džbán využít pro vaření čaje či jiných teplých nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 8593419991257 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 11,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,59 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 2500 ml |
| Objem přepravní: | 5,175 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
| Zařazení - jídelna: | Konvice a karafy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
