džbán skleněný BISTRO 1000ml
Kód: MA-268119
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Džbán skleněný BISTRO 1000 ml. objem: 1 l průměr: 9 cm výška: 20 cm Džbán BISTRO je čirý skleněný džbán se skleněným ouškem. Džbán je vyroben z běžného stolního skla. Na skle je vylisovaná značka 1 l.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8591022164761 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,884 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 1000 ml |
| Objem přepravní: | 3,0492 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 19,8 cm |
| Zařazení - jídelna: | Konvice a karafy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
