džbán skleněný BISTRO 1800ml
Kód: MA-268117
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry: v.: 24 cm, průměr: 11 cm materiál: sklo barva: čirá Džbán BISTRO 1800 ml je čirý skleněný džbán se skleněným ouškem pro lepší uchopení. Džbán je vyroben z běžného stolního skla. Na skle je vylisovaná značka 1800 ml. Tento univerzální džbán by neměl chybět v žádné domácnosti. V létě perfektně poslouží jako nádoba pro přípravu limonády se spoustou ovoce, naopak v zimě ocení džbán celá rodina při přípravě čaje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.25 kg |
| EAN: | 8591544006914 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,252 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 1800 ml |
| Objem přepravní: | 4,992 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 24 cm |
| Zařazení - jídelna: | Konvice a karafy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
