džbán skleněný BISTRO 250ml
Kód: MA-268116
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry: v.:12 cm, průměr: 5,5 cm materiál: sklo barva: čirá Džbán BISTRO 0,25 l je čirý skleněný džbán se skleněným ouškem pro lepší uchopení. Džbán je vyroben z běžného stolního skla. Na skle je vylisovaná značka 0,25 l. Každá domácnost by měla mít doma tento univerzální džbán, který se dá využít na jakýkoliv nápoj.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022164747 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 250 ml |
| Objem přepravní: | 0,944 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 11,8 cm |
| Zařazení - jídelna: | Konvice a karafy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
