džbán skleněný DARA 1500ml PH víčko mix barev
Kód: MA-287272
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Džbán skleněný DARA 1500 ml, PH víčko, mix barev. objem: 1500 ml materiál: sklo, plastové víčko mix barev: mint, růžová, šedá Skleněný džbán DARA je vhodný pro podávání všech typů studených nápojů. Tělo džbánu je skleněné a víko je z plastu. Džbán je opatřen rukojetí pro snadné nalévání nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022617410 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
