džbán skleněný MISKET 1800ml, PH víčko
Kód: MA-326972
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Džbán skleněný MISKET 1800 ml, PH víčko. objem: 1,8 l dolní průměr: 10,5 cm výška: 24,6 cm materiál: sklo, plastové víčko Džbán je vyroben z běžného stolního skla, není určen pro vroucí vodu. Skleněný džbán s plastovým víčkem a skleněnou rukojetí pro lepší úchop.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8692952188053 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
