džbán skleněný SUN 1000ml
Kód: MA-287273
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Džbán skleněný SUN, 1000 ml. objem: 1000 ml dolní průměr: 7 cm výška: 19 cm Skleněný džbán SUN s ouškem. Džbán je vyroben z běžného stolního skla. Na skle je vylisovaná značka 1 l.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 8591022621059 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,64 kg |
| Objem přepravní: | 3,456 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
