džbánek 1l na sáčkové mléko PH mix barev
Kód: MA-256031
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Džbánek 1 l na sáčkové mléko, PH mix barev. objem: 1 l materiál: plast mix barev: bílá, zelená, žlutá PLastový džbánek pro mléko balené v sáčku. Džbánek s měrkou, výlevkou a uchem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8590474905007 |
| Hloubka přepravní: | 60 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,136 kg |
| Objem přepravní: | 40,8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
