džbánek 2l s měrkou, víčko, PH RŮŽ tm.
Kód: MA-370096
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Džbánek 2 l, s měrkou, víčko, PH RŮŽ tm. objem: 2 l šířka: 11,5 cn výška: 22,5 cm materiál: plast barva: transparentní, tmavě růžové víčko Plastový džbán CULINARIA, o objemu 2 l, je vhodný pro každodenní stolování i zahradní párty. Džbán je vyrobený z plastu a je vhodný do myčky na nádobí. myčka: ano mikrovlnka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022604762 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,195 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 6,336 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 24 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
