džezva 0,38l nepřiln.povrch GRANITE Brown
Kód: MA-287274
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Džezva 0,38 l, nepřilnavý povrch, GRANITE Brown. objem: 0,38 l Džezva GRANITE Brown slouží pro přípravu pravé arabské nebo turecké kávy. Díky džezvě vyrobíte kávu neopakovatelné chuti a vůně. Držadlo je vyrobené z plastu a tělo z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem. Džezva je určena pro rychlou přípravu nápojů, tenké stěny přenáší rychle teplo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8591022533567 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,14 kg |
| Objem přepravní: | 1,62 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
